cocktail show

HOST NEMUSÍ CHODIT DO BARU, KDYŽ BAR PŘIJDE ZA NÍM uspořádejte si barovou atmosféru, kdekoliv si jen umíte představit. Jsme profesionální, moderní barmanská a cateringová agentura působící od roku 2002 na našem trhu. Rádi pro Vás připravíme barový catering jak při menší společenské události, tak pro akci s tisícovým počtem hostů.

Tato barmanská agentura působí již několikátým rokem na našem trhu a to i v zahraničí pod značkou V.I.P.Bartenders za účasti předních Českých barmanů, kteří reprezentují republiku při mezinárodních barmanských soutěží.

Jsme schopni pro Vás zajistit kompletní barový catering na špičkové profesionální úrovni. Nabídneme Vašim hostům jedinečné zážitky z koktejlů, nebo Vámi zvolené barmanské show. Pomůžeme Vám při realizaci celé akce a doporučíme komplexní doprovodný servis ve Vámi vybraných, nebo námi navržených lokalitách.

Rádi s Vámi uspořádáme firemní akci, soukromou party, ples, svatbu, výročí, nebo jinou slavnostní příležitost a to vše za doprovodu kvalitních koktejlů připravovaných z těch nejlepších surovin a míchaných nejlepšími barmany z barové mixologie. K tomu Vám barmani předvedou své umění při strhující barmanské show a pozdvihnou tak celou Vaší akci.

Pokud se chystáte otevřít Váš BAR, KLUB, KAVÁRNU nebo jiné podobné gastronomické zařízení, tak Vám rádi poradíme a zhotovíme vše od počátku Vašeho projektu. Doporučíme s našimi odborníky vhodný interiér, vybereme gastronomickou technologii a zázemí provozu, navrhneme a graficky zpracujeme Vaše menu + PR budoucí značky. Vyškolíme odborně Váš personál a zaškolíme ho do Vašeho provozu. (Training staff). To vše po dlouholetých odborných znalostech a praxi v oboru. Pro propagaci Vaší značky, Vám můžeme nabídnout pomoc při vytváření nových koktejlů s Vaším produktem. Poté následné foto pro media nebo natočení reklamy pro nejrůznější firmy a značky.

Nabízíme také možnost volného prodeje koktejlů a to například při venkovních festivalech, nebo při otevřených akcí pro veřejnost.

Barmanskou školu můžete dopřát Vašim hostům jako zážitek na který nezapomenou a budou si tak sami moci připravit některý z koktejlů za doprovodu profesionálů. Pro Vaší akci poskytneme výběr několika mobilních barů. Koktejlové menu si můžete sami sestavit nebo rozšířit dle Vašich představ a chutí PR Vaší značky nebo nových produktů podpoříme za pomoci stejných názvů koktejlů. Barmani od nás pracují vždy v profesionálním barmanském oblečení, ať při míchání koktejlů nebo barmanské show. Propojením s cateringovou společností V.I.P.catering Vám připravíme lahodné pokrmy servírované formou rautu, banketu či koktejlu. Navrhneme Vám vhodnou formu kulturního či zábavného vystoupení a to od moderátorů akce, hudebního doprovodu až po květinovou výzdobu daného prostoru.

obrazek fotaku
Ukázka barmanské show:
Copyright © by ISMY 2008 DYSoft.cz - tvorba webových stránek a SEO - optimalizace pro vyhledávače